Mundo Da Lua - Copacabana
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Mundo Da Lua - Copacabana Rio de Janeiro appartementen van 30 m² zijn een geweldige verblijfsplaats in de wijk Copacabana in Rio de Janeiro op circa 6 km van het Aquaduct van Carioca. De capaciteit van het appartement is tot 4 gasten.
Het 1-slaapkamer appartement ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van de Escadaria Selarón en niet ver van het Cardeal Arcoverde metrostation.
Deze accommodatie biedt een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. 1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Daarnaast vindt u er badlakens.
Het appartement is ook voorzien van een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en een oven. Mundo Da Lua - Copacabana appartement is op slechts 450 meter van Rodolfo Dantas bushalte en op circa 7 km van Estação D Pedro II Central treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha1,5 km
- Aterro do Flamengo4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont9 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Mundo Da Lua - Copacabana appartement?
Gasten van Mundo Da Lua - Copacabana appartement kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plekke is gelegen. - ❓
Hoe ver is Santos Dumont van Mundo Da Lua - Copacabana appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Santos Dumont en Mundo Da Lua - Copacabana appartement. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Mundo Da Lua - Copacabana appartement?
Het dichtstbijzijnde metrostation is Cardeal Arcoverde en het bevindt zich slechts 650 meter van Mundo Da Lua - Copacabana appartement. - ❓
Beschikt Mundo Da Lua - Copacabana appartement over een internetverbinding?
Ja, Mundo Da Lua - Copacabana appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Mundo Da Lua - Copacabana appartement verblijven?
In Mundo Da Lua - Copacabana appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven.